Renk seçin:


Soğan Suyu ile Saç Uzatma

  • 26 Şubat 2016
  • 114 kez görüntülendi.
Soğan Suyu ile Saç Uzatma

sogansuyusacuzatmaSaçlarını süratli ve naturel yöntemlerde uzatmak isteyenler kişilere en kolay ve masrafsız teknik; Soğan Suyu.

Soğan hiçbir yan etkiye yada alerjiye yol açmadan saçların uzamasını sağlıyor. Pek oldukca şahıs soğan suyuyla saçı uzatma yöntemine kaygı ile baksa da, saç uzatmak için tesirleri belirgin bir halde hızlıca fark ediliyor.

SOĞAN SUYU SAÇ DÖKÜLMESİNİ DE AZALTIYOR: Soğan suyunu saçın diplerine sürmek saç dökülmesini azaltmaktadır ve kafa derisi ile ilgili oluşabilecek sorunları da önlüyor. Ayrıca, saçların erkenden beyazlamasını da yavaşlatabiliyor.

Soğanda bulunan bolca miktardaki sülfür sebebiyle, soğan suyu kafa derisine sürüldüğünde kan dolaşımını hızlandırıyor ve saçların uzaması için lazım olan kolajen dokularının üretimini arttırıyor. Sülfürün ek olarak anti-bakteriyel özelliği de olması sebebiyle, mantar ve bakteri oluşumu da ortadan kaldırıyor.

Soğan Suyu Nasıl Uygulanır?
Soğan suyu yöntemini saçınıza uygulamak için tek sorun, soğanın keskin sevilmeyen kokusu olabilir. Soğan suyunu başınızda minimum 30 dakika bekletmeniz gerekiyor. Kokudan rahatsız olmuyorsanız, daha uzun süre de bekletebilirsiniz. Bu sizin yararınıza olacaktır. Sonuçları görmek için, tertipli olarak haftada minimum Ü kere ve minimum 2 ay süresince yapmanız gerekiyor.

Soğan Suyu Nasıl Elde Edilir
Soğan suyu bir mikserde doğrayacağınız soğanlardan kolaylıkla elde edilebilir. Parçalanan soğanları mikserden aldıktan sonrasında süzebilir ve geriye kalanları sıkabilirsiniz. Ayrıca, keskin kokuyu hafifletmek için, bal ile karıştırabilir ve bir gece romda bekleterek kullanabilirsiniz.

Soğan suyu yöntemi ile yapanların yorumlarını bekliyoruz… Sağlıcakla kalınca.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ